MOTTO BLOGU JE: Vzdát se je horší než být poslední.

Prosinec 2009


Oznámení

18. prosince 2009 v 19:09 | miky
Děcka mě není moc dobře já sem přidám něco zejtra.

Můj trochu ulítlej příběh

15. prosince 2009 v 14:57 | miky
No odehrálo se to přesně na Štědrý den. Já a teta jsme šli s Adélkou (tu už znáte) na procházku. Byli jsme venku docela dlouho. Ale jak jsme šli domů tak se Adéla vyválele no v psím výkalu. Já i teta jsme ji nechtěli koupat. Tak to mytí zbylo nakonec na mamku :o). Mamka jí umyla i zuby protože kus toho výkalu snědla. BBBBBLLLLEEEEE Jak byla vykoupaná tak byla zase naše malý milí zvířátko. :o) :o) :o)

Sorry :o(

14. prosince 2009 v 13:33 | miky
Já přidám něco zítra. Dneska mám hroznej frmol. a musím se toho dost naučit. Dík za pochopení . :oD :-D :oD

Comeback - 28. díl - Absťák

12. prosince 2009 v 18:06

Ozzák zděšeně zjistí, že metalisté v Čechách vymírají. S několika posledními vyznavači tvrdé hudby se rozhodnou pro zoufalý krok: musí se rozmnožit!

Soutěž o diplomek a jiné ceny

12. prosince 2009 v 12:15 | miky
Soutěž vymyslete ten nejlepší text pro mimino.A omlouvám se kikči sekaninové že jsem udělala skoro stejnou soutěž jako má ona. Jiná mě nenapadla. :o) :o) Soutěž je o různé ceny.

Comeback - 27. díl - Pan Prase odchází

11. prosince 2009 v 14:05

Ozzák je smutný - zemřel jeho nejlepší kamarád, pivní turista jménem Prase.

Animace obrázky zvířat

11. prosince 2009 v 14:02 | miky

Postavy z Kambeku (neumím to napsat správně)

11. prosince 2009 v 13:50 | miky

Postavy

Comeback - Simona (Simona Babčáková)

Simona »

Simona Bůčková (38) je drsná, životem vycepovaná barmanka. Matka dvojčat Saši a Lexy. Samoživitelka, která ví, že co si nezařídí, to nemá, spoléhá především sama na sebe a umí v tom chodit. Zejména Tomáš si k ní chodí pro rady a uklidnění. Manžel od ní utekl a vzal si s sebou kromě dětí všechno, co pobral. Simona prakticky pořád pracuje ve své Hospodě u Jezevce, takže má na své děti minimum času. Pro hrubé slovo nejde daleko.
Comeback - Ozzák (Martin Dejdar)

Ozzák »

František Pacovský (50), Tomášův starší bratr, který celý svůj život zasvětil tvrdému rocku. Jeho skupina Krakatice, do které se mu podařilo zlanařit pouze svého bratra, to nedotáhla ani k prvnímu koncertu. Když Tomáš Krakatici opustil a začal zpívat pop, Ozzák se zařekl, že už s ním nikdy v životě nepromluví. Několik let mu to dokonce vydrželo, ale narození Tomášovy dcery Ivy ho přitáhlo zpátky do rodinného hnízda. Dobrosrdečný Tomáš ho zaměstnal ve své prodejně desek. Jenže Ozzák je velmi svérázný prodavač, který striktně rozděluje hudbu na dobrou a špatnou - tu špatnou prodávat nechce a tu dobrou rozdává i zadarmo.
Comeback - Marcelka (Dana Batulková)

Marcelka »

Marcelka Divićová (40), Někdejší fanynka Tomiho Paciho se po letech vynořila z anonymity jako finančně zajištěná zralá žena, aby svému idolu nezištně splatila vše, co jí svými písněmi dal. Většina lidí už na Tomiho dávno zapomněla, ale ona ne. Dodnes si živě vybavuje vyprodaný koncert ve Slaném, kde se svému idolu přiblížila takřka na dotek. Když ho po dvaceti letech spatří již trochu opotřebovaného, ihned ví, kterým směrem napřít svoji aktivitu. Usoudí, že Tomášův obchod s deskami potřebuje stůj co stůj dát do pořádku a okamžitě se dá do práce, ať už se to někomu líbí nebo ne.

Moje kočka Bára

9. prosince 2009 v 14:45 | miky |  Psi a kočky
Moje kočka je přátelská milá a přítulná. Když ji zavolám tak přijde. Ráda se mazlí. Jednou ji mamka nemohla celý týden najít. A já jsem jako na potvoru zrovna byla u babičky. Jsem se těšila jak si s ní až přijedu od babičky budu hrát. No a když jsem konečně přijela domů tak tam nebyla. Já na ni venku zavolala a uslyšela jsem ňejaký mňaučení u sousedů. Ale rodiče mi řekli že to bára určitě není. No tak jsem se pomalu smířila s tím že už ji nikdy neuvidím. Ale vždy když jsem šla ven a zavolala na ní tak jsem ten mňaukot slyšela. No tak jsem to našim ještě jednou řekla. Oni teda souhlasili s tím že se k sousedům podívají. A co myslíte Bára byla u soudsedů zavřená v garáži. Týden bez jídla a k pítí dostala jen trochu vody. No samozřejmě jí tam zavřeli kvůli myším. Bára byla hrozně hubená. Samozřejmě ti sousedi tvrdili že o ní vůbec nevěděli. Ale já jsem věděla že jí tam zavřeli schválně. No teď je z ní pěkný cvalík. :o) :o)

Sorry

8. prosince 2009 v 17:23 | miky
Sorry ja přidam něco zitra. :o)

Nová soutěž

4. prosince 2009 v 17:38 | miky
Já bych chtěla udělat soutěž o nej přání k Vánocům. Je to trochu ulítlý, ale potřebuju to na přání pro babičky. Tak prosím vymýšlejte. P.S. POSÍLÁM VÁM SRDÍČKA

Tichá noc svatá noc

4. prosince 2009 v 17:23 | miky


Takže soutěž o nej jméno skončila

4. prosince 2009 v 17:14 | miky
Vyhrálo jméno Duffy

Comeback - 21. díl - Scrabble trable

4. prosince 2009 v 16:54

Ozzák s Lexou se hroutí: nesehnali lístky na koncert Rolling Stones.

Břišní tance

1. prosince 2009 v 15:05 | miky
Ta v tom červeno-černým jsem já :-) :-) :-) a ta v tom růžovým je moje ÚHLAVNÍ NEPŘÍTELKA kráva blbáááá :-/ :-/ :-/ :-/ :-/