MOTTO BLOGU JE: Vzdát se je horší než být poslední.

Říjen 2009

Jaké je to na mém blogu?

25. října 2009 v 14:48 | miky
Líbí se vám to tu?

Je Vanessa těhotná????

25. října 2009 v 14:04 | miky |  Vanessa Hudgens
Objevily se informace že Vanessa Hudgens čeká dítě se svým přítelem Zacem Efronem.Obejevilo se ujasnění této spekulace.Vanessa Hudgens není těhotná pro zatím.Fotgrafové a paparzzi v uplynulém období prý zjistili,že Vanessy roste bříško a má malinkaté bříško.Neověřená zpráva o Vanessinem těhotenství je pořád neověřena jestli je to pravda nebo ne.Bohužel tahle informace není ještě objasněná ale hodně věcí navazuje na to že se dlouho neukazuje na veřejnosti.Podle ostatních občanů je Vanessa moc mladá na to,aby čekala dítě.

Kdy se Vanessa a Zack vezmou?

25. října 2009 v 13:38 | miky |  Vanessa Hudgens
Hvězda "Muzikálu ze střední" Vanessa Hudgens objasnila spekulace kolem jejího zasnoubení s krásným Zacem Efronem.
Hvězdy spolu chodí od roku 2005 a Vanessa se nechala slyšet: " Ještě jsme neurčili datum svatby a jestli ano, tak si to určitě necháme pro sebe. Proč? Co když jeden z nás dostane nabídku na hlavní roli a pak bychom museli d svatbu posouvat a lidé by řekli, že jsme se rozešli..a to my rozhodně nechceme"


Comeback - 26. díl - Těžká hodina

25. října 2009 v 11:23

Iva chytí chřipku, leží doma a nudí se. Hypochondr Tomáš se jí vyhýbá, aby se nenakazil a nepřišel o kulturní událost sezóny, nový muzikál Michala Davida.

Vanessa Hudgens

25. října 2009 v 10:30 | miky |  Vanessa Hudgens


Životopis

Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, v Kalifornii. Je filipinsko-portorikánsko-irsko-americko-indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.
V roce 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds.

Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me". Druhým videoklipem je Say Ok. Vanessiny písničky Let Go a Let's Dance byly obě použité do reklamy pro ABC, Let Go se ještě objevilo v reklamě do seriálu Desperate Housewives a Let's Dance v show Dancing With The Stars.

Vanessa konečně potvrdila pro časopis Teen, že chodí s kolegou z High School Musical Zacem Efronem.

V roce 2008 natočila film Rock On, High school musical 3 a v červnu vydala své 2 CD Identified.
Má propůjčit hlas Popelce, v nové verzi, která vyjde bohužel pouze v USA. V roce 2010 vyjde její film Sucker Punch.

Má matku Ginu, otce Grega a mladší sestru Stellu

Zack Efron

25. října 2009 v 10:22 | miky |  Zack Efron

Zachary David Alexander Efron

Zac Efron se narodil 18. října 1987 v Sant Luis Obispo v Kalifornii a později se s rodiči přestěhoval do Arroyo Grade v Kalifornii. Jeho otec, David Efron pracuje jako inženýr v elektrárně. Jeho matka, Starla Baskett pracuje jako sekretářka ve stejné elektrárně jako jeho otec. Zac si prožil krásné a spokojené dětství. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.
Na střední škole začal navštěvovavt dramatický kroužek, kde si jeho potenciálu všimla učitelka dramatických umění a kontaktovala své přátele z televize. Díky tomu se Zac objevil v několika drobných televizních rolích. Vidět jsme ho mohli v seriálech Ten, kdo tě chrání, Kriminálka Miami, Firefly, Námořní vyšetřovací služba, Kalifornské léto a v dalších. V roce 2004 byl nominován na cenu Young Artist Award za roli Stevena Morgana ve filmu Miracle Run.
V roce 2006 dostal Zac příležitost zahrát si jednu z hlavních rolí v megahitu Muzikál ze střední (High School Musical). Jen v americe ho vidělo přes 38 miliónů diváků. V srpnu 2006 dostal spolu s Vanessou Anne Hudgents ocenění Teen Choice Award. Krátce po muzikálu ze střední debutoval v americké hitparádě se dvěma písněma Get'cha Head in the Game a Breaking Free (duet s Vanessou Anne Hudgens)
V roce 2007 si zahrál v Muzikálu ze střední 2 a ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray, kde hrál v roli Linka Larkina. V roce 2008 ho čeká ještě natáčení Muzikálu ze střední 3 a 17 Again. Na rok 2009 je ještě plánována role ve Footloose.

Comeback - 24. díl - Rozzvod

24. října 2009 v 14:39

Marcelčin chorvatský manžel Zoran je typickým příkladem horkokrevného Balkánce. Když nabude dojmu, že se Marcelka příliš přátelí s Tomášem, začne být horko i Pacovským.

Comeback - 22. díl - Koprovka

23. října 2009 v 18:42

Marcelka přihlásila Tomáše do televizní soutěže Když hvězdy vaří. Pokud se mu podaří zaujmout porotu a diváky, může to pomoci jeho návratu na koncertní pódia.

Anketa

21. října 2009 v 20:56 | Miky
No tak koukám jak hlasujete v anketě. A musím říct, že zatím nikdo netrefil správnou odpověď. Snažte se a přemýšlejte :o)
Pokud nikdo neuhádne, tak dám zítra malou nápovědu...

Hádanka

21. října 2009 v 14:55 | Michaela
Co se stane, s blondýnou když ji dáš, do kulatý místnosti a řekneš jí aby našla roh?

lucka

15. října 2009 v 14:10 | miky

Lucie Bílá

14. října 2009 v 14:58 | miky


Amor Magor

13. října 2009 v 15:29 | miky


Lady gaga

13. října 2009 v 14:47 | miky

Škola

7. října 2009 v 15:15 | Michaela |  Škola
A tohle je naše škola Újezd u Brna.
Chodíte rádi do školy? Já ano. Ono to tam není tak hrozný. Máte tam kámoše. Naučíte se tam něco novího. A učitelka s tou to musíte NĚJAK PŘEŽÍT. No pište sem vaše různý školní příběhy. No už se naněmoc těším. :o)))


Výlet

6. října 2009 v 16:34 | Michaela
S kámoškama jsme zase chtěli jít na starou horu.Le měli jsme málo času tak jsme šli před naše baráky. My je totiž máme kousek od sebe.No potkali jsme kámoščinu babičku s její malou sestřenicí. Kámoška si ji pochovala.A babička ji hned upravovala tričko. A kámoška dělala ksichtíky. Potom šla na dvůr asi za pět minut přisla. No mi stou druhou kámoškou se začali ze srandy prat no spiš kočkovat. Za chvíli jsme museli domu. Mamka pak večer řekla že jsme všechny tři úplně stejný. Protože děláme stejný ksichtíky. No tak to je vše.

Pište taky nějaký příběhy. :o) :o)


Výlet na Starou horu

2. října 2009 v 19:24 | Miky
Dneska jsme s kámoškama a jedním moc milým pejskem (jmenuje se Eduard a je to pes babičky mojí kámošky Natky) šli na Starou horu. Stará Hora je takovej velkej kopec nad naším městečkem. Ale opravdu velkej. Takže jsme si našli cestu trním. Tou jsem už několikrát šla, ale kámošky poprvé. No to jste měli vidět Edu jak se prodíral trním a všechno očuchával. Prodírávali jsme se tam tak dlouho, že nás načapal brácha jedný kámošky a nám nezbylo nic než ho podplatit autíčkem aby to na nás nepráskl (sešli jsme totiž trošku z naší dovolené trasy...ale jen malinko). Za auto byl ale ochoten mlčet jako hrob. Pak jsme šli domů a snažili jsme se shodit ze stromu jablka. Všichni jsme byli nervozni ze to stejne vykecá. Ale nevykecal, překvapil a za auto opravdu mlčel jako James Bond. Pak už jsme museli dom, protože už začala být tma.

Co kdybyste mi taky napsali nějakou krátkou příhodu. Co ste dělali, co ste někdy vyvedli, jak podplácíte svýho bráchu nebo ségru aby mlčeli ?? Už se na příběhy těším :o))
Nazdárek Miky.

autogramy

1. října 2009 v 19:26 | miky
Mám doma tři autogramy od slavných osobností. Chcete vědět jaké ?? Pokud bude zájem, tak vám je naskenuju a vložím sem. Pište, pište :o) Miky